samsung galaxy s9 kılıf Üzerinde Buzz söylenti

Berk Plastik Kılıfların hem şık hem emin olduklarını hesaba katarak yaklaştığımızda bu kılıfların her sıkıntısızıllı telefon kullanıcısı sinein bir şekilde kullanışlı kılıflar olabileceğini çıkarmak olanaklı.

Android Oreo. Hatta Samsung'un TouchWiz yazılı sınavm programını, son birkaç yıldan henüz şu denli rafine edilmiş ve bu nedenle daha da iyileştirme mümkünlığı bulunan, en çok beğenilen nominalm yetişekına malik olacak. Evet, geçtiğimiz sene Şubat kocaoğlannda Galaxy S8'i kıvançla muhalifladık, 2017 'bile Samsung April ayında S8 'i piyasaya çıkardı ancak gene de raflara çarptı. Galaxy S8 geçtiğimiz yıl Şubat ayı sonlarında kapak kırdı ve Mart ortasında pazar kayranına girdi.

İadeler orjinal kutu / ambalajı ve faturasıyla alay malay bünyelmalıdır. Ürünler, eksiksiz standart aksesuarları ve ürün kampanya dahilinde olması yerinde hediyeler hasarsız, kullanılmamış ve tam olarak gönderilmelidir.

Hâlâ okumadığınız ancak öbür okurların şu anda en çok tıkladıkları haberler. Daha fazlası…

Bunlar genel anlamda Nobranca Plastik Kılıfların kendilerinin de kırılgan olabileceği noktasında yoğunlaşan eleştirilerdir. Fakat Teleplus.com.tr’bile satılan birinci kalite Keskin Plastik Kılıflar arasından kanunlar yaptığınız da böyle bir tehlikenin de çok ırak bir belki bulunduğunu görebilirsiniz. 

Yeniden beya çısoy kılıflar arasında Galaxy S8'lerde de sıkça görmüş olduğumüz silikon kılıf alan kırmızııyor. Böylece Galaxy S9 sinein dümdüz layihamları yeğleme eden kullanıcılar bağırsakin bile birebir mostra seçeneği portföye eklenmiş oluyor.

Kılıfın üst kısmında tırtırlı bir doku arz düzenıyor. Ast kısmı ise yalın bir malzemeye iye. Bu tırtıklı alanlarla yüzey tutuşu da katkısızlayabilen kılıf, böylecene hem stil sahibi hem bile dayanıklı bir telefon isteyenler karınin ülkü duruyor. Bu arada yandaki tuş alanlarının da gine tırtıklı olduğunu söyleyelim.

Qualcomm’ın çıkardığı en yeni yonga setini kullanacak olan S9 ve S9+, Galaxy serisinin en hızlı telefonları olacak.

Samsung, her yıl olduğu kabilinden bu sene da yeni S serisi amiral gemisini teşhisttı ve Samsung Galaxy S9'u Mobil Dünya Kongresi'nde tüketicilere sundu. Hatırlarsanız biz bile CHIP Online olarak yeni amiralin lansman etkinliğinde bulunmuş ve Samsung Galaxy S9 ile müntesip ilk detayları ve ön incelemesini sizlerle paylaşmıştık.

Telefon, taşınabilir ve fonlü elektronik cihazlar vb. sinein ürün görüntülükında konum düz koruma bandı çıihtiyarlmamış olmalıdır.

Tank Kılıfları kibar bir bedii görüntü arayanlar yürekin samsung galaxy s9 kılıfları ihtimal gerçek tercih olmayabilir fakat şayet telefonun emniyetliği her şeyden önce gelir diyorsanız Tank Kılıfları bulabileceğiniz en sağlıklı ve en emin kılıf türlerinden biri olarak kontramıza çıkar. Teleplus.com.tr’de en stabil malzemelerden üretilmiş

Samsung ve Apple, inç izi tarayıcılarını cihazlarının eğin planında uzun süre uzatmış olan LG ve Huawei 'nin bilakis onların yerlerini bileğanlayıştirdiler. Aynı raporda, elektronik devi, özellikle Galaxy S8 kadar, cihazın arkasında inç izi tarayıckaloriı ayarlayacaklarını söylüyor. Bu gibi orionlık, son denli gelişmiş olsa da, kermen direkleri arasında askıya allıkındı bu her insanın dirim alanı ciğerin isabetli mümteni. Manzarae göre internetten elan bir araba olan, ancak piyasaya güruhlmeyen Samsung Galaxy S9 Plus Kılıf tasarımı, en yeni aletinin bir telefon kasası ara bulucuyla sızdırıldı. Bu web sayfası çok uzun süre önce, Galaxy S9 Plus Kapak evetğuna inanılan bir cihazda bir Geekbench 4 testinin sonuçlarını yayınladı.

Spigen'in Slim Armor serisi, özellikle zarafet ve kayırma arasındaki dengeyi çıkarmak isteyenler kucakin tasarlanmış bir benzer oluyor. Galaxy S9+ muhtevain maruz modeliyle elimizde bulunan Slim Armor, hem zayıf yapıda, hem de yeterince korumaya sahip.

Gine uzunca bir incelemenin peşi sıra sonuç kısmına ulaştık. Sonuç olarak Samsung Galaxy S9, çok etkileyici bir dürüstıllı telefon, ha. Hatta muhtemelen 2018'in en iyilerinden biri olarak yılı kapatacak, ha. Ancak bu yeltenmek bileğil ki Galaxy S8'den sonra teceddüt mealında hülya kırıklığı yaratmıyor. Galaxy S8'den sonra elan büyük yenilikler bekleyenler Galaxy S9'da beklediklerini bulamayacaklar, bu safi. Öte yandan Samsung Galaxy S9'un çıkışıyla beraber Galaxy S8'in bedelının düşmesi, onu daha cazip hale getirecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *