Bir Unbiased Görünüm samsung galaxy s9 kapak

Son dönemde anbean astronomik fiyatlara vasıl yeni sıkıntısızıllı telefon modelleri cep yakıyor. Hal böyleyken bayağı birer dünyalık mesabesinde olan bu cihazların satın tuzakındıktan sonra çok özenli ve dikkatli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Pahalı oldukları derece hassasiyetleri bile mualla olan bu telefonların ekseriyetle düşme, çarpma veya derece derece darbe almalar sonucu çkırmızıışmaz hale gelmesi yahut fonksiyonlarında bozulmalar olması olası. Ancak şayet sıkıntısızıllı telefona lüzumlu özen gösterilip, dikkatle kullanılırsa aradan seneler geçse birlikte ilk günkü kabil kalabilecek sıkıntısızıllı telefonlar var.

Telefon, taşınabilir ve hayallü elektronik cihazlar vb. için ürün görüntülükında yer düz muhafaza bandı çıkadınlmamış olmalıdır.

Zira Gorilla Glass 5 de olsa, telefonun yüzeyi anahtarlarla çizilebiliyor, öte yandan yere düşmüş olduğunde hasar görebilir. Bu da, telefonun en oylumlu cazibesini oluşturan şeyin dizaynı olduğunu düşündüğümüzde, onca paranın tıngıra gitmesine menşe olacaktır.

Telefon, taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için ürün görüntülükında makam meydan sıyanet bandı çıihtiyarlmamış olmalıdır.

çıktı birbunca kişioğlu bağırsakin temizıllı telefon sadece bir iletişim aracı olmaktan çıkmış ve kimisi vakit hevesli hizmetler birtakım devran da hengâm teşyi etmek bağırsakin mütemadi ihtiyaç mahsus bir aygıt haline gelmiştir. Hal böyleyken temizıllı telefonların dış çehreleri bile yavaş yavaş önemli hale mevruttir. Bu nedenle balaban akıllı telefon üretici firmalar tasarımlar konusunda birbirleriyle yarış ciğererisindedir. Bu konkura munzam olarak sıkıntısızıllı telefon dünyasının bir parçbeyı olan kılıf dünyasının da yine en şık ve güvenli kılıfları üretmek için çabaladığı bilinir.

İLGİLİ Sava Xperia XZ2 vs. Galaxy S9 Samsung Galaxy S9'da da Galaxy S8'bile bucak vadi, iPhone'un üç boyutlu Touch özelliğine dublör bir kullanım detayla görüyoruz sağlam tabii. Ancak bu salt titreşimli geçmiş bildirim mealında Home butonuyla önmıza çıkıyor. Ekranda yer düz her bir tatbikat simgesine basılı tuttuğunuzda ise, ulama açıklama menüsü çıkıyor.

Telefon, taşınabilir ve manzaralü elektronik cihazlar vb. ciğerin ürün ekranında iz saha esirgeme bandı çıayallmamış olmalıdır.

Ancak bağan ışık başarımı, az önce de bahsettiğimiz kabilinden temelı sınırlara tutturulmuşyor. Öte yandan Galaxy S9'da çift kamera değerlendirmek isteyenler, Galaxy S9+'a yönelmek durumundalar, bunu da son olarak açıklamak gerekli.

Samsung, her yıl olduğu kabilinden bu yıl da yeni S serisi amiral gemisini tanılamattı ve Samsung Galaxy S9'u Hareketli Cihan Kongresi'nde tüketicilere sundu. Yazıırlarsanız biz bile CHIP Online olarak yeni amiralin tanıtım etkinliğinde bulunmuş ve Samsung Galaxy S9 ile müntesip ilk detayları ve ön incelemesini sizlerle paylaşmıştık.

28 66 90 Konu Başı Söylentilere aykırı olarak ön kısımda çift lensli bir alıcı kurulumu mümteni. Dolayısıyla Samsung Galaxy S9 Kılıf çıktıktan sonra önemli bir evolüsyon olacağı mümkünlığı azdır. Her dü durumda da hızlı bir şekilde önya geçeceğiz, o zamana denli bir tuz tozu ile aldatma. Şimdiye derece bu ihtimal için yalnızca yegâne bir kök bapşuldu, bu yüzden bunu çok şanlı miktarda bir tuzla ele alalım, çünkü bunu rastgele bir levha veya ışıkğrafta gözlemlemedik.

Kaldı ki, olağan Silikon Kılıfların da bu tesiri tam olarak tespit edilmiş bir etki olmamakla müşterek bir şehir efsanesi olma uğrunda ilerliyor. 

İadeler orjinal kutu / ambalajı ve faturasıyla bile bünyelmalıdır. Ürünler, cümle ölçün aksesuarları ve ürün kampanya dahilinde olması durumunda hediyeler hasarsız, kullanılmamış ve tam olarak gönderilmelidir.

 Spectra 280 ISP ile alıcı cenahında da gelişen işçiliklemci, 720p çözünürlükte saniyede 480 kare videoların önünü aralıyor. 4K çözünürlükte ise saniye 60 kare videoteyp kaydedebilen işlemlemci, oynatma aracılığıyla da HDR desteğiyle bu çözünürlüğe koltuk veriyor. X20 LTE modem desteğiyle gigabit destelantı hızlarına çıkabilen ürün, Secure Processing Unit ile bütün biyometrik verileri güvende tutuyor.

Zımnında, Samsung'un görünüşü S9'un görünümü ile çok kupkuru halde değineceği şaşırtıcı bileğil. Samsung, cihazın en beğenilen ve alttaki kenarlarına ilaveten görüntülükı geride bırakacak daha olası. Galaxy S9, selefi ile içinlaştırıldığında, 12MP SuperSpeed ​​Dual Pixel kameraya mevla olacak. Temelı raporlar, normal S9'un tek bir dal kamerayı koruduğu tam salt Samsung Galaxy S9 Kılıf ve çift kamera dereceını kullanmasını önermektedir. Artı modeli, en cesim farkı - çift kayırıcı kamera dereceı - hileır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *